بندرعباس، مجتمع بندری شهید رجایی، شرکت پایانه کانتینری بندر عباس آریا - 076-33514087 - info@bact.ir

زبان خود را انتخاب کنید

همانطور که میدانید پایانه ها مکانی برای عملیات مختلف از جمله : انبارداری،تخلیه،بارگیری،استریپ،استافینگ و حفاظت از کالاها میباشد.پایانه ها توسط تجار خصوصی مدیریت می شود که زیر نظر گمرک و اداره کل بنادر میباشد.

امروزه بنادر پیشرفته به دنبال شیوه های جدیدی برای جلf رضایت مشتری می باشند که از این جمله شیوه ها را می توان: استریپ سریع کانتینرها را نام برد، به این صورت که پس تخلیه کانتینر از کشتی و ورود به پایانه ها کانتینرها سریعا" استریپ و کالا در انبار تخلیه گردند. و کانتینر خالی آن سریعا" عودت داده شود. که این عملیات توسط واحد لجستیک پایانه ها صورت می پذیرد. که برای اولین بار در مرکز لجستیک،پایانه کانتینری بندرعباس آریا انجام می شود.

 

مرکز لجستیک

فاز نخست مرکز لجستیک پایانه کانتینری بندرعباس آریا به مساحت 12000 متر مربع در فضائی کاملا تخصصی و با گنجایش بیش از 30 هزار تن با جدید ترین روشها در سیستم انبارداری نوین طراحی و با هزینه ای بالغ بر 6 میلیارد تومان آماده بهره برداری گردیده است.موقعیت بندر شهید رجائی در کریدور شمال-جنوب و همچنین قرارگیری این مجموعه در منطقه ویژه اقتصادی از نکات قابل بیان در توضیح ارزشهای عملکردی این مرکز لجستیک  می باشد.

انبار لجستیک پایانه کانتینری بندرعباس آریا:این انبار به لحاظ طراحی شامل دو فضای مجزا که یکی قفسه بندی شده و مختص کالاهای پالتی و فضای ثانوی به صورت باز و اختصاص یافته به کالاهای متفرقه می باشد.و تمامی نقاط این انبار(فضای قفسه بندی شده،فضای باز انبار) دارای یارد یا محل استقرار کالا بوده. که این امر جست و جوی کالا را تسریع و عملکرد اپراتورها را سرعت می بخشد..

عملیاتی که در انبار لجستیک صورت می پذیرد:

o        استریپ کانتینر: تخلیه کانتینر توسط تجهیزات و افراد متخصص به داخل انبار

o        صفافی کالا درون انبار توسط تجهیزات مخصوص

o        ارزیابی کالا

o        بارگیری کالا

    *مزاياي استفاده از انبار لجستيك (انبار مسقف) ترمينال كانتينري بندرعباس آريا (BACT)*

1-       از مهمترین خصوصیتهای انبار لجستیک بندرعباس آریا  قابليت  استريپ و انبارش كانتينر هاي FCL حتي قبل از اظهار سند به گمرک مي باشد که باعث صفر شدن هزینهای مربوط به (  DEMURRAGE كرايه معطلی كانتينر  كشتيراني می شود.

2-       -هزينه جابجايي مجدد كانتينر جهت استريپ صفر مي گردد

3-       هزينه جابجايي كانتينر جهت ارزيابي  كالا صفر مي گردد.

4-       امکان الصاق برچسب های مربوط به استاندارد و غیره  در محوطه سوله با هزينه بسیار كمتر

5-       قابليت بارگيري كالا در هر زمان

6-           همچنین در صورت درخواست  آن شرکت محترم  گزارش روزانه تخلیه و بارگیری انبار توسط ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

درباره بکت

 پایانه کانتینری بندرعباس آریا شرکت منتخب و برتر با کسب بالاترین امتیاز در شاخص های عملیاتی و ایمنی در سال 1402 از طرف سازمان بنادر و دریانوردی استان هرمزگان مفتخر است که با زیر ساختی مناسب کاملترین و با کیفیت ترین خدمات بندری را به مشتریان خود در مجتمع بندری شهید رجایی ارائه نماید.

نقشه دسترسی

اطلاعات تماس با شرکت

 دفتر مرکزی: بندرعباس

مجتمع بندری شهید رجایی

شرکت پایانه کانتینری

بندرعباس آریا

شماره تماس

076-33514087

کد پستی

849449494 

 

 

Template Design:Dima Group