بندرعباس، مجتمع بندری شهید رجایی، شرکت پایانه کانتینری بندر عباس آریا - 076-33514087 - info@bact.ir

Select your language

 

مجموعه پایانه کانتینری بندرعباس آریا در مساحتی معادل 25  هکتار در مجتمع بندری شهید رجائی واقع در استان هرمزگان (غرب شهرستان بندرعباس) قرار گرفته است.

موقعیت قرار گیری این مجموعه به دلیل نزدیک بودن به اسکله های پهلوگیری کشتی ها و اپراتور های مجتمع بندری ، خصوصا محوطه موسوم به ترمینال شماره 2 بندر شهید رجایی از یک طرف و بزرگی و وسعت آن از سوی دیگر، این مجموعه را به یکی از مجموعه های لجستیکی که با سرمایه گذاری بخش خصوصی راه اندازی گردیده، تبدیل نموده است.

کلیه مراحل برنامه ریزی، طراحی، ساخت و بهره برداری از این مجموعه مطابق با استانداردهای فنی و بین المللی در وسعتی معادل 20 هکتارآماده سازی گردیده است. این پایانه به عنوان اولین ترمینال اجرای برنامه ریزی یارد و تجهیزات با استفاده از نرم افزار تخصصی نیمه هوشمند خود به جهت بالابردن کارایی و تخصیص بهینه یارد و تجهیزات در بندرشهید رجایی پیاده سازی و اجرا شده است .

با توجه به سرمایه گزاری انجام شده خط مشی این مجموعه استفاده از پرسنل بومی و فعالیت در منطقه صنعتی با رعایت اصول ایمنی ، پایداری محیط زیست، ارزش ها و اخلاق بدور از هر نوع تبعیض است.

پایانه کانتینری بندرعباس آریا در 16 آبان ماه 1385با اهداف عام المنفعه در زمینه‌های خدمات بندری در بندر عباس به ثبت رسید و با تلاش شبانه روزی پرسنل ، کارشناسان و مدیران خود در راستای توسعه کشور ، همگام با دیگر بخش‌ها ی توسعه کشور حرکت نموده و امید است گامهای موثرتری را در زمینه اشتغال زایی ، رشد و شکوفایی   و اهداف کلان کشور عزیزمان بردارد.

این پایانه  از مجموعه بی نظیری از تسهیلات راهبردی در حوزه تخلیه و بارگیری کالا و کانتینر ( انبار لجستیک، زیرساخت ویژه دپوی کانتینرهای یخچالی ، سامانه نرم افزاری عملیات پایانه ای، سامانه نطارت تصویری ،تجهیزات پایانه ای شامل انواع لیفتراک های سنگین و سبک ، ساید لیفت ، ریچ استاکر ، ریچ تراک ، تراک مخصوص حمل پالت ، رول گیر، کشنده سامانه مدیریت ناوگان و بسیاری تجهیزات دیگر) برخوردار بوده و عملیات آنها متکی به نیروی انسانی متخصص و ماهر شرکت بندرعباس آریا است. امکانات بی نظیر این پایانه در بندر شهیدرجایی محیطی مطمئن و کارآمد را برای عرضه خدمات لجستیکی برتر به مشتریان و صاحبان کالا در مجتمع بندری شهیدرجایی فراهم آورده است.

این شرکت به طور رسمی طرف قرارداد سازمان بنادر و دریانوردی بوده و با بهره مندی از یک ناوگان کم نظیر پایانه ای، در اختیار داشتن بیش از 452 نفر نیروی انسانی (عمدتاً ماهر و متخصص) شاغل در بندر شهید رجایی، اتکا به سرمایه گذاری های چشمگیر سهامداران، و تعامل هم افزا با شرکت های هم خانواده، دارای استعدادی کم نظیر در صنعت پایانه داری بنادر جمهوری اسلامی ایران است.

 

پایانه کانتینری بندرعباس آریا از تمام تسهیلات ، تجهیزات و نیروی انسانی لازم برای عملیات پایانه ای برخوردار بوده و آماده ارائه بالاترین سطح خدمات و تسهیلات پایانه ای به صاحبان کالا و خطوط کشتیرانی در مجتمع بندری شهید رجایی می باشد. از جمله امکانات ویژه فراهم برای مشتریان می توان به برخورداری از ظرفیت 414 پلاک یخچالی متصل به سازه ویژه پایش و عملیات کانتینرهای یخچالی و بهره مندی از پست برق قشار قوی در پایانه کانتینری، برخورداری از 25هکتارمحوطه زیر سازی شده، و بهره مندی از انبوهی از انواع تجهیزات سنگین و نیمه سنگین و سبک مورد نیاز برای اجرای عملیات پایانه ای این گونه محموله ها اشاره کرد. علاوه بر این دارای تمام امکانات لازم برای نگاهداشت، آماده سازی، پالت بندی کردن اقلام و کالا، تخلیه و بارگیری کانتینرهای ویژه می باشد.

Template Design:Dima Group