بندرعباس، مجتمع بندری شهید رجایی، شرکت پایانه کانتینری بندر عباس آریا - 076-33514087 - info@bact.ir

Select your language

 

 

پایانه کانتینری بندرعباس آریا با برخورداری از محوطه ای  به مجموع مساحت 25 هکتار و بهره مندی از تسهیلات پایانه ای و ناوگان تجهیزاتی کامل در بندر شهیدرجایی در شمار بهترین مراکز ارائه کننده خدمات پذیرش، انبارش، ارزیابی، و تحویل دهی کانتینرهای پر در راهبردی ترین بندر کشور به شمار می آیند.

این پایانه از نظر سازه، زیرساخت اطلاعاتی، سیستم های مدیریت و برخورداری از منابع انسانی کارآزموده و مجرب در شمار برترین پایانه های پشتیبانی در سطح بنادر تجاری کشور بوده و به دلیل سابقه دیرین شان در ارائه خدمات کیفی به صاحبان کالا و خطوط کشتیرانی جزو برندهای مطرح در صنعت پایانه داری بنادر کشور به شمار می آیند.
علاوه براین پایانه کانتینری بندرعباس آریا دارای مجوز و امکانات زیرساختی، تجهیزاتی و انسانی کامل برای تفکیک بارنامه های مشترک و اجرای عملیات «محموله گشایی (استریپ)» کانتینرهای پر ، محموله بندی کالاهای تفکیک شده و تحویل دهی آنها به هر یک از صاحبان این گونه محموله ها است.
شرکت بندرعباس آریا همواره در پی ارائه بهترین خدمات و تسهیلات پایانه ای از نظر صرفه، سرعت، ایمنی و امنیت به مشتریان خود است و در این زمینه همیشه ارتقای رضایت مشتریان را جزو اصلی ماموریت کسب و کار خود

 می انگارد.

لازم به ذکر است تمام عملیات تحویل دهی، بارگیری کانتینر پر به صورت مکانیزه و با حذف بارشمار از عملیات انجام می پذیرد.

Template Design:Dima Group