بندرعباس، مجتمع بندری شهید رجایی، شرکت پایانه کانتینری بندر عباس آریا - 076-33514087 - info@bact.ir

زبان خود را انتخاب کنید

همانطور که میدانید پایانه ها مکانی برای عملیات مختلف از جمله : انبارداری،تخلیه،بارگیری،استریپ،استافینگ و حفاظت از کالاها میباشد که توسط سرمایه گذاران مدیریت  و زیر نظر گمرک و اداره کل بنادر فعالیت می نمایند.

 

فاز نخست مرکز لجستیک پایانه کانتینری بندرعباس آریا به مساحت 12000 متر مربع در فضائی کاملا تخصصی و با گنجایش بیش از 30 هزار تن با جدید ترین روشها در سیستم انبارداری نوین طراحی و با هزینه ای بالغ بر 6 میلیارد تومان آماده بهره برداری گردیده است ، موقعیت بندر شهید رجائی در کریدور شمال-جنوب و همچنین قرارگیری این مجموعه در منطقه ویژه اقتصادی از ویژگی های متمایز کننده این پایانه می باشد.

 

این انبار به لحاظ طراحی شامل دو فضای مجزا شامل: قفسه بندی سلولی  مختص کالاهای پالتی و فضای باز اختصاص یافته به کالاهای فله می باشد ،قابل ذکر است تمامی نقاط این انبار(فضای قفسه بندی شده،فضای باز انبار) دارای یاردبندی یا محل استقرار کالا می باشد که این امر جست و جوی کالا را تسریع و عملکرد اپراتورها را سرعت می بخشد.

 

امروزه بنادر پیشرفته به دنبال شیوه های جدیدی برای جلب رضایت مشتری می باشند، از جمله این شیوه ها می توان به استریپ سریع کانتینرها اشاره کرد ،به این صورت که پس از تخلیه کانتینر از کشتی و ورود به پایانه، کانتینرها سریعا توسط واحد لجستیک استریپ و پس از تخلیه کالا در انبار، کانتینر خالی آن به دپو کشتیرانی مربوطه عودت داده می شود.

 

عملیاتی که در مرکز لجستیک صورت می پذیرد:

o تخلیه کانتینر توسط تجهیزات و افراد متخصص  و انتقال محتویات آن به داخل انبار

o صفافی کالا درون انبار توسط تجهیزات مخصوص

o ارزیابی کالا

o بارگیری کالا 

 

    مزاياي استفاده از انبار لجستيك (انبار مسقف) ترمينال كانتينري بندرعباس آريا (BACT)

 

1-       از مهمترین خصوصیتهای انبار لجستیک بندرعباس آریا  قابليت  استريپ و انبارش كانتينر هاي FCL حتي قبل از اظهار سند به گمرک مي باشد که باعث صفر شدن هزینه های مربوط به (  DEMURRAGE)  كرايه معطلی كانتينر  كشتيراني می شود.

2-       کاهش هزينه جابجايي مجدد كانتينر جهت استريپ 

3-       کاهش هزينه جابجايي كانتينر جهت ارزيابي  كالا 

4-       امکان الصاق برچسب های مربوط به استاندارد و غیره در محوطه سوله با نازلترین هزینه ها

5-       قابليت بارگيري كالا در هر زمان

6-        ارائه گزارش تخلیه و بارگیری انبار به مشتریان درصورت نیاز.

درباره بکت

 پایانه کانتینری بندرعباس آریا شرکت منتخب و برتر با کسب بالاترین امتیاز در شاخص های عملیاتی و ایمنی در سال 1402 از طرف سازمان بنادر و دریانوردی استان هرمزگان مفتخر است که با زیر ساختی مناسب کاملترین و با کیفیت ترین خدمات بندری را به مشتریان خود در مجتمع بندری شهید رجایی ارائه نماید.

نقشه دسترسی

اطلاعات تماس با شرکت

 دفتر مرکزی: بندرعباس

مجتمع بندری شهید رجایی

شرکت پایانه کانتینری

بندرعباس آریا

شماره تماس

076-33514087

کد پستی

849449494 

 

 

Template Design:Dima Group