بندرعباس، مجتمع بندری شهید رجایی، شرکت پایانه کانتینری بندر عباس آریا - 076-33514087 - info@bact.ir

زبان خود را انتخاب کنید

به گزارش روابط عمومی پایانه کانتینری بندرعباس آریا ، باحضور مهندس تاجور کلاس کار درارتفاع به میزبانی پایانه کانتینری بندرعبای آریا برگزار گردید

مهندس تاجور گفت:در  هر زمینه شغلی آیین نامه هایی برای حفاظت و ایمنی توسط وزارت کار تدوین شده است که با رعایت آنها میتوان از بروز حوادث اجتناب نمود.برای کار در ارتفاع یک آیین نامه مستقل تحت عنوان آیین نامه ایمنی کار در ارتفاع” تدوین شده است.

وی در بخش دیگری از سخنانش اشاره کرد،استفاده از تخصص افسر ایمنی میتواند کمک بسیاری به کاهش مخاطرات و ریسکهای موجود در کارگاه ها نماید.
بسیاری نمیدانند که طبق مبحث دوازدهم مقررات ملی ،استفاده از افسر ایمنی تنها یک توصیه نیست و در کارگاه هایی که مبحث دوازدهم ذکر کرده است این یک الزام قانونی و یک باید است .

و در پایان استاد تاجور در رابطه با مفاهیم کار درارتفاع، سطح مبنا، عامل کار درارتفاع، حفاظت از سقوط، فاصله ایمن، حمایل بند(هارنس)، کمربند ایمنی،کارابین، لینارد، و شوک گیر مطالب مفید و موثری را بیان نمود.

 

 

درباره بکت

 پایانه کانتینری بندرعباس آریا شرکت منتخب و برتر با کسب بالاترین امتیاز در شاخص های عملیاتی و ایمنی در سال 1402 از طرف سازمان بنادر و دریانوردی استان هرمزگان مفتخر است که با زیر ساختی مناسب کاملترین و با کیفیت ترین خدمات بندری را به مشتریان خود در مجتمع بندری شهید رجایی ارائه نماید.

نقشه دسترسی

اطلاعات تماس با شرکت

 دفتر مرکزی: بندرعباس

مجتمع بندری شهید رجایی

شرکت پایانه کانتینری

بندرعباس آریا

شماره تماس

076-33514087

کد پستی

849449494 

 

 

Template Design:Dima Group